Skip to content
Procurement notice

Загальне повідомлення про закупівлі за рахунок коштів бюджету МОЗ 2018 року /

ЗАГАЛЬНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛЮ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ ДЛЯ НАДАННЯ ТРЕТИННОЇ (ВИСОКОСПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ) МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ МЕТОДОМ ТРУПНОЇ ТРАНСПЛАНТАЦІЇ ТА МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ ДЛЯ НАДАННЯ ТРЕТИННОЇ (ВИСОКОСПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ) МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ МЕТОДОМ ТРАНСПЛАНТАЦІЇ ГЕМОПОЕТИЧНИХ СТОВБУРОВИХ КЛІТИН.

Компанію «Crown Agents Ltd» було призначено Міністерством охорони здоров’я України для проведення закупівлі, доставки й розповсюдження продукції, необхідної за напрямом «Реалізація пілотного проекту щодо зміни механізму фінансового забезпечення оперативного лікування з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів».

Закупівля буде проводитися за чотирма лотами:

Лот 1: Медичні вироби для надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги методом трупної трансплантації

Лот 2: Медичні вироби для надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги методом трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин

Лот 3: Лікарняне обладнання

Лот 4: Лабораторне обладнання

Компанія «Crown Agents» звертається до виробників, постачальників і дистриб’юторів із запитом невідкладно зареєструвати свою зацікавленість у закупівлі.

Виробникам, постачальникам та дистриб’юторам слід звернутися із підтвердженням своєї зацікавленості в запрошенні на тендер за наступною адресою електронної пошти: mike.thaw@crownagents.co.uk.
Відповідний лист повинен містити наступну інформацію:
Номер лоту
Назва компанії
Адреса компанії
Контактні дані (телефон, електронна пошта, тощо)
Контактна особа
Виробник/дистриб’ютор – прохання зазначити
Реєстрація лишатиметься відкритою до виходу Запрошення на тендер або Запиту пропозицій.

Від усіх потенційних учасників закупівлі вимагається заповнити Анкету ділових партнерів компанії «Crown Agents». Для попереднього ознайомлення з документами анкети прохання перейти за наступним посиланням: https://www.crownagents.com/procurement/ukraine-procurement/

Крістін Джексон
Директор Проекту
12 грудня 2018 р.